ВО "Свобода"

ENG

9 травня
Націоналісти не допустили провокацій у Миколаєві під час вшанування жертв Другої світової війни
Націоналісти не допустили провокацій у Миколаєві під час вшанування жертв Другої світової війни

9 травня 2018 року члени ВГО "Сокіл" спільно з представниками ВО "Свобода" у складі громадського формування"Національний резерв" долучилися до охорони правопорядку під час вшанування жертв Другої світової війни у центрі міста.

Свободівці стежили, щоби не з'являлася комуністична символіка, а порушників закону було затримано. Проте не обійшлося цього дня без сутичок, на щастя, лише словесних. На вулиці Соборній націоналісти помітили чоловіка з забороненою символікою на кашкеті та привернули увагу поліції. Згодом до місця інциденту почали збігатися місцеві жителі, хтось підтримував націоналістів, інші ж виступали на захист порушника закону. З'явився ще один чоловік, на сорочці якого правоохоронці також помітили заборонені зображення. Правопорушників було затримано та доставлено у райвідділок.

Згодом націоналісти рушили до місця збору маршу "Бессмертного полка", де побудували свою колону. Свободівці спільно з патріотичною громадою очолили марш, який був змушений йти під червоно-чорними та державними прапорами.

"Ми були, є і будемо проти будь-яких спроб "сєпарів", які, прикриваючись пам'яттю загиблих під час Другої світової, розхитують ситуацію в країні на користь "русскава міра", - наголосив керівник обласної організації ВО "Свобода" Демид Губський.

Прес-служба Миколаївської обласної організації ВО "Свобода"