ВО "Свобода"

ENG

27 квітня
Первомайська міська рада підтримала ініціятиви депутатів-свободівців
Первомайська міська рада підтримала ініціятиви депутатів-свободівців

27 квітня 2018 року депутати Первомайської міської ради підтримали ініціятиви колег від ВО "Свобода". Основним проєктом для націоналістів стало звернення до Верховної Ради України щодо ухвалення важливих для держави законів, які містить Антиолігархічний пакет докорінних перетворень.

Свободівці звернули увагу й на потребу розв'язання нагальних питань, зокрема капітальний ремонт дорожнього покриття автомобільних доріг Р-06 (Ульянівка ‒ Миколаїв) і Р-75 (Тимкове ‒ Олександрівка) у межах міста Первомайська, звернення до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана та в. о. Міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун щодо необхідности перегляду та доповнення Національного переліку основних лікарських засобів та відзначення на території міста Первомайськ 250-річчя Коліївщини. Зокрема, націоналісти домоглися того, що відтепер червоно-чорний прапор майорітиме над містом у дні, пов'язані із визначними подіями визвольної боротьби та на знак вшанування пам'яти національних героїв!

"Наразі олігархи керують країною, проте націоналісти зроблять все, щоб позбавити їх цієї розкоші. Ухвалення законів з Антиолігархічного пакета докорінних перетворень принципово важливе питання для свободівців і нас дуже тішить, що Первомайська міська рада все таки знайшла в собі сили підтримати нашу ініціятиву", ‒ наголосив депутат Первомайської міської ради Євген Шарій.

Прес-служба Миколаївської обласної організації ВО "Свобода"