ВО "Свобода"

ENG

16 квітня
Первомайські депутати-свободівці виступили ініціяторами низки проєктів рішень міськради
Первомайські депутати-свободівці виступили ініціяторами низки проєктів рішень міськради

16 квітня 2018 року депутати Первомайської міської ради від ВО "Свобода" ініціювали низку рішень. Насамперед ідеться про звернення до Верховної Ради України щодо ухвалення важливих для держави законопроєктів, які містить Антиолігархічний пакет докорінних перетворень.

Серед иншого, свободівці звернули увагу на потребу вирішення таких нагальних питань як капітальний ремонт дорожнього покриття автомобільних доріг Р-06 (Ульянівка ‒ Миколаїв) і Р-75 (Тимкове ‒ Олександрівка) у межах міста Первомайська, звернення до Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана та в.о. міністра охорони здоров'я України Ульяни Супрун щодо необхідності перегляду та доповнення Національного переліку основних лікарських засобів та відзначення на території міста Первомайськ 250-річчя Коліївщини.

"Усі ці проєкти рішень є важливими для нашого міста. Проте насамперед Верховна Рада має ухвалити ті докорінні перетворення, які пропонують свободівці в своєму Антиолігархічному пакеті", ‒ наголосив депутат Первомайської міськради свободівець Євген Шарій.

Прес-служба Миколаївської обласної організації ВО "Свобода"