ВО "Свобода"

ENG

16 квітня
Відбулося чергове судове засідання у справі добровольця "Бізона"
Відбулося чергове судове засідання у справі добровольця "Бізона"

16 квітня 2018 року відбулося нове судилище у справі героя московсько-української війни добровольця "Бізона". Протягом всього судового засідання колегія суддів наживо допитала потерпілого Чмиря, а також кількох свідків. Сторона обвинувачення не те що не могла чітко відповісти на питання, а й взагалі плуталась у своїх свідченнях. Судова колегія оголосила перерву у цьому слуханні.

Доброволець "Бізон" ‒ один із десятків вояків і волонтерів, яких слідство у справі 31 серпня звинуватило в "масових заворушеннях". 2016 року його справу виокремили із загальної, щоби долучити низку звинувачень "Бізонові" через спробу здійснити сміттєву люстрацію одного зі стовпів режиму Януковича, депутата Миколаївської облради Сергія Чмиря. Справу було сфальсифіковано, однак це не завадило судді Братського районного суду Миколаївської области Інні Скарницькій присудити "кіборгу" Геннадію Дуброву ("Бізону") 6 років позбавлення волі.

"Дякую кожному з моїх побратимів, хто з'являється на суди і перебуває поруч зі мною у ці нелегкі моменти. Нарешті суду вдалося допитати Чмиря та кількох свідків. Моя справа хоч і повільно, але просувається. Вірю, що зможу виграти апеляцію, і впевнений, що мої побратиму допомагатимуть мені до кінця", ‒ наголосив Геннадій Дубров.

Прес-служба Миколаївської обласної організації ВО "Свобода"