ВО "Свобода"

ENG

20 лютого
Націоналісти Миколаївщини вшанували пам'ять героїв Революції гідности
Націоналісти Миколаївщини вшанували пам'ять героїв Революції гідности

Активісти ВО "Свобода" спільно з представниками патріотичних організацій та громадою міста на Соборній площі провели віче, присвячене пам'яті героїв Небесної сотні. Також свободівці міста Первомайськ спільно з представниками різних націоналістичних партій вшанували пам'ять загиблих на Майдані.

Віче в обласному центрі розпочалося хвилиною мовчання в пам'ять про загиблих героїв Революції гідности. Націоналісти виконали державний славень, а також поділилися спогадами часів миколаївського Майдану.

Очільник Миколаївської обласної організації ВО "Свобода" Демид Губський зазначив, що в такі дні кожен патріот має не вмиватися слізьми, а навпаки визначати пріоритети в подальшій боротьбі: "Не варто зациклюватися на скорботі і печалі в цей день. Правда, коли гинуть найкращі ‒ це жахливо. Але пам'ятаймо: ще ніхто сльозами та скорботою не виборов собі свободу. Насправді нехтуючи подвигом Небесної сотні, ми самі дозволили перетворити країну в те, чим вона зараз стала".

По завершенню віча миколаївці рушили скорботним ходом до пам'ятника героям Небесної cотні на вулиці Садовій, де відбулася панахида за загиблими. Захід завершився покладанням квітів до меморіялу загиблим під час Революції гідности.

Прес-служба Миколаївської обласної організації ВО "Свобода"