ВО "Свобода"

ENG

29 січня
Миколаївщина вшанувала героїчний чин крутянців
Миколаївщина вшанувала героїчний чин крутянців

Активісти ВО "Свобода" спільно з представниками ВГО "Сокіл" крокували вулицями Миколаєва смолоскипним ходом на честь вшанування чину героїв Крут.

Колона пройшла центральними вулицями міста до пам'ятника Небесній сотні, нагадуючи про чин молоді, яка 1918 року не побоялася боротися за українську самостійну державу. Біля меморіялу свободівці провели віче, а на завершення заспівали славень. Також до заходу долучились представники "Правого сектора".

У Первомайську активісти місцевої "Свободи" спільно з "Нацкорпусом" пройшли смолоскипним маршем від погруддя Тараса Шевченка до скверу Небесної сотні.

"Подвиг тих хлопців на засніженій станції під Крутами можна вважати тріумфом української волі, українського духу. Ціною власного життя вони дозволили евакуюватися з Києва десяткам, а то і сотням тисяч людей, яких би винищила п'яна матросня Муравйова. Проте боротьба триває, Московія своїми кривавими лапами намагається нас утримати. Та українці демонстрували й демонструють готовність за будь-якої ціни відстояти свою незалежність, і зрештою захистять її", ‒ наголосив очільник Миколаївської обласної організації ВО "Свобода" Демид Губський.

Прес-служба Миколаївської обласної організації ВО "Свобода"