ВО "Свобода"

ENG

4 грудня 2017
Судилище над "кіборгом" Геннадієм Дубровим знову перенесли
Судилище над "кіборгом" Геннадієм Дубровим знову перенесли

На слухання у справі захисника Конституції "Бізона" вчергове не з'явився потерпілий ‒ депутат Миколаївської облради Сергій Чмирь. Через свого адвоката він подав клопотання про допит його в режимі відеоконференції, аргументувавши це тим, що він боїться за свою безпеку в будівлі Апеляційного суду.

Доброволець "Бізон" ‒ один із десятків вояків і волонтерів, яких слідство у справі 31 серпня звинуватило в "масових заворушеннях". 2016 року його справу було виокремлено із загальної, щоби долучити низку звинувачень "Бізонові" у зв'язку зі спробою здійснити сміттєву люстрацію одного зі стовпів режиму Януковича ‒ депутата Миколаївської облради С. Чмиря. Справу було сфальшовано, однак це не завадило судді Братського районного суду Миколаївської области Інні Скарницькій присудити "кіборгу" Геннадію Дуброву 6 років позбавлення волі.

"Сьогодні в черговий раз підтримати мене прийшли місцеві націоналісти та приїхали мої побратими з різних куточків України. Присутність кожного з них, дає мені впевненість в тому, що я не лишився сам-на-сам з продажною судовою системою. Я безмежно дякую всім за допомогу в цій нелегкій боротьбі за мою свободу. Хотілося б нагадати, що я не єдиний політв'язень в нашій державі і за кожного ми будемо боротися до кінця", ‒ повідомив Геннадій Дубров.

Також визначено, що наступне судове засідання відбудеться 15 січня о 10:00.

Прес-служба ВО "Свобода"