ВО "Свобода"

ENG

25 листопада 2017
Миколаївська громада вшанувала жертв Голодомору
Миколаївська громада вшанувала жертв Голодомору

25 листопада 2017 року члени Миколаївської міської організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" долучились до вшанувань пам'яти закатованих совєцькою владою українців.

Націоналісти спільно з жителями міста пройшли мовчазним ходом центром міста до пам'ятного знака. В руках у патріотів були лампадки, квіти, хліб та колоски пшениці.

Біля самого меморіялу було проведено поминальне богослужіння, аби впокоїти душі загиблих у ті страшні роки. Відразу по завершенню панахиди відбувся мітинг-реквієм, де виступили представники різних організацій та політичних партій. Згодом всі охочі мали нагоду покласти квіти та лишити запалені лампадки біля пам'ятного знака.

"Мовчазний хід ‒ це щорічне нагадування кожному українцеві про те, на що здатний наш відвічний ворог. У своїй примітивній, первісній ненависті до тих, хто є вищий, вони не обмежуються простими вбивствами, а насолоджуються стражданнями. Ми маємо чудово розуміти, що події на Донбасі ‒ наслідок незроблених висновків. Кожен мусить усвідомити, що ворог захлинеться або власною жовчю, або власною кров'ю, інакше просто всі жертви української нації були марними", ‒ наголосив голова Миколаївської обласної організації Демид Губський.

Прес-служба Миколаївської обласної організації ВО "Свобода"