ВО "Свобода"

ENG

7 листопада 2017
Миколаївські свободівці провели урочисті відкриті збори
Миколаївські свободівці провели урочисті відкриті збори

7 листопада 2017 року з нагоди десятиріччя створення Миколаївської місцевої організації було проведено урочистості. Націоналісти пригадали непростий старт становлення на теренах области, переглянули світлини минулих заходів, а також поділилися спогадами.

Під час зібрання найактивнішим та найсумліннішим активістам були вручені цінні подарунки. Зокрема, за активну агітаційну роботу книжками братів Капранових "Майдан. Таємні матеріали" були відзначенні В'ячеслав Науменко, Світлана Фісун та Василь Олійник.

Крім того, багаторічному активісту Володимиру Продуну від імені голови партії була вручена найвища відзнака ВО "Свободи" ‒ золотий значок. Друг "Диригент" є добровольцем російсько-української війни, був двічі поранений та тричі отримував державні нагороди.

У ході спілкування свободівці поділилися своїми баченнями розбудови організації, обговорили загальнополітичну ситуацію в країні та анонсували важливі події на найближчий час, а керівництво обласної організації представило націоналістам плани подальшої діяльности. Окрім цього, в цей важливий день для Миколаївської громади, патріоти скористалися нагодою привітати голову партії з уродинами, записавши відеозвернення.

"У цей складний для держави час, коли ліберали, що зрадили ідеали та жертв Революції гідности, стоять на сторожі інтересів олігархів та підспівують Кремлю, націоналісти мають протиставити їм найпотужнішу зброю, якою володіє наша нація ‒ залізну дисципліну, ідеалізм та єдність. Ми пройшли непростий шлях і цілком ймовірно попереду ще важчі випробування, але "заплата нам-то радість боротьби". Отака нехитра та природна для нас формула переможе їхню підступність, їхні гроші та зради", ‒ зауважив голова Миколаївської обласної організації Демид Губський.

Прес-служба Миколаївської обласної організації ВО "Свобода"