ВО "Свобода"

ENG

21 липня 2017
Миколавська "Свобода" примусила владу оголосити жалобу за загиблими бійцями
Миколавська "Свобода" примусила владу оголосити жалобу за загиблими бійцями

21 липня 2017 року миколаївські націоналісти спільно з громадськими активістами домоглися приспущення державних прапорів та скасування розважальних заходів у зв'язку із численними втратами військовослужбовців, що сталися напередодні на фронті.

Упродовж двох годин націоналісти вимагали гідного вшанування героїв РУВ, дискутуючи зі співробітниками міської та обласної рад та пов'язавши чорні стрічки на прапорах і кабінетах чиновників. Врешті-решт, після наради прапори було приспущено й видано розпорядження про оголошення 21 липня днем жалоби та скасування усіх розважальних заходів.

"Ми не маємо жодного морального права із байдужістю спостерігати за тим, як країна живе в умовах суспільної шизофренії, де одна частина віддає життя та здоров'я за вільне майбутнє, а друга тішиться, немов нашій державності нічого не загрожує. Громадяни територій, яких не торкнулася війна, мають пам'ятати, кому завдячують своїм безтурботним життям", ‒ зауважив лідер Миколаївського відділення ВГО "Сокіл" Володимир Губський.

Прес-служба Миколаївської обласної організації ВО "Свобода"