ВО "Свобода"

ENG

14 травня 2017
Свободівці Первомайська домоглися визнання РФ країною-агресором
Свободівці Первомайська домоглися визнання РФ країною-агресором

З ініціятиви депутата Первомайської міської ради від ВО "Свобода" Михайла Медведчука колеги-депутати підтримали рішення щодо визнання Російської Федерації країною-агресором.

Слід зазначити, що рішення було проголосоване лише з другої спроби, оскільки колишні "регіонали" та комуністи усіма силами намагалися саботувати голосування, навіть ціною зриву сесії міської ради. Та під тиском громади більшістю голосів це рішення було проголосоване.

"Первомайськ повільно та впевнено рухається до становлення соціяльної та національної справедливости. Виправдовуючи довіру виборців, що дали депутатські мандати націоналістам, ми послідовно та невтомно працюємо над тим, аби громада міста була захищена від свавілля досвідчених корупціонерів та від проросійської пропаганди. Перемога починається тоді, коли речі починають називатися власними іменами: Московія є нашим споконвічним ворогом, і нехай у Первомайську це усвідомлюють", ‒ наголосив очільник Первомайської міської організації ВО "Свобода" Євген Шарій.

Прес-служба Миколаївської обласної організації ВО "Свобода"