ВО "Свобода"

ENG

16 квітня 2017
Миколаївські націоналісти долучилися до охорони громадського порядку під час Великодніх свят
Миколаївські націоналісти долучилися до охорони громадського порядку під час Великодніх свят

16 квітня 2017 року активісти Миколаївської міської організації ВО "Свобода" у складі громадського формування "Національний резерв" долучилися до охорони громадського порядку на території храмів під час Великоднього Богослужіння.

Свободівці взяли участь у патрулюванні території декількох церков Миколаєва, а саме церкви Олександра Невського та Катедрального собору Касперівської ікони Божої матері. Націоналісти допомогли забезпечити правоохоронцям порядок під час урочистого Богослужіння. Голова громадського формування "Національний резерв", очільник Миколаївської обласної організації ВО "Свобода" Демид Губський наголошує, що церква завжди відігравала значущу роль у державотворенні.

"Упродовж багатьох віків церква мала значний вплив на українську культуру й на розвиток української держави. На жаль, в ХХ столітті большевики зробили все, аби витіснити з життя кожного українця релігію як таку. Та попри все, ми зберегли ці вікові традиції й сьогодні церква дає багатьом українцям надію на краще майбутнє для свого народу. Церква є тим наріжним каменем, що єднає людей й укріплює їхню віру в перемогу української нації", ‒ переконаний очільник миколаївських свободівців.

Прес-служба Миколаївської обласної організації ВО "Свобода"