ВО "Свобода"

ENG

16 квітня 2017
На Великдень миколаївські "сокільці" зібрали кошти на потреби українського війська
На Великдень миколаївські "сокільці" зібрали кошти на потреби українського війська

16 квітня 2017 року в Миколаєві члени "Сокола" спільно з місцевими свободівцями привітали мешканців міста з Великоднем. Цього дня націоналісти також організували збір коштів на підтримку українських вояків.

Кошти було зібрано під час Великоднього Богослужіння біля Катедрального собору Касперівської ікони Божої матері. Загалом завдяки небайдужим миколаївцям зібрали 6175 грн. Ці кошти буде витрачено на закупівлю необхідного спорядження для побратимів, що боронять східні кордони нашої держави.

Окрім коштів, мешканці міста передавали воякам паски, крашанки й солодощі. Усі зібрані смаколики свободівці передали у волонтерський центр на залізничному вокзалі.

Керівник Миколаївської обласної організації ВГО "Сокіл" Володимир Губський зауважив, що, на жаль, бійці на передовій українсько-російського фронту й нині можуть розраховувати тільки на волонтерську допомогу: "Ми вчергове висловлюємо вдячність миколаївцям за їхню небайдужість й підтримку українського війська. Адже попри гучні заяви, борці за сучасну незалежну українську державу й надалі розраховують тільки на волонтерів".

Прес-служба Миколаївської обласної організації ВО "Свобода"