ВО "Свобода"

ENG

4 квітня 2017
Громада Первомайська відстояла права місцевих підприємців
Громада Первомайська відстояла права місцевих підприємців

У Первомайську силами місцевих депутатів-націоналістів та підприємців місцевого ринку вдалося не допустити здирницького підвищення орендної плати на торговельні місця.

Черговий наступ нелюстрованих "регіоналів" ‒ депутата міської ради від "Опозиційного блоку" Василя Мосякіна, що очолює КП "Флора" і контролює ринок, та міського голови Людмили Дромашко був зупинений акціями протесту та присутністю на сесії міської ради обурених підприємців та місцевих депутатів, серед яких свободівці Євген Шарій та Михайло Медведчук. Зрештою, змову між адміністрацією ринку та керівництвом міської ради, метою якої було підвищення орендної плати втричі, було викрито. Громада зуміла наполягти на договорах, дійсних до вересня поточного року, та гарантійному листі щодо непідняття тарифів до кінця 2018-го.

"Непокарані негідники лише нахабнішатимуть та намагатимуться визискувати людей доти, доки люди їм це дозволятимуть. Маленька перемога у Первомайську силами громади та депутатів, делегованих громадою до міської ради, наочний приклад того, як слід виборювати свої інтереси", ‒ зауважив очільник Первомайської міської організації ВО "Свобода" Євген Шарій.

Прес-служба Миколаївської обласної організації ВО "Свобода"