ВО "Свобода"

ENG

20 березня 2017
У Миколаєві відбувся захід проти тарифного терору
У Миколаєві відбувся захід проти тарифного терору

20 березня за участи ВО "Свобода", "Національного корпусу", "Правого сектора", громадських організацій та профспілок під стінами міської ради відбувся мітинг проти тарифної політики влади. Націоналістам вдалося не допустили провокацій проросійських реваншистів.

Виявивши у соцмережах активність осіб, що мали намір скористатися анонсованим заходом з метою пропаганди "русскава міра", націоналісти та бійці московсько-української війни оперативно вирахували провокаторів у натовпі та не допустили втілення їхніх злочинних задумів. Сепаратистів було затримано та передано до рук правоохоронців.

Наприкінці заходу було проголосовано звернення до органів місцевої та центральної влад із вимогою припинити визискування населення.

"Нахабна політика уряду відкриває широке поле для реваншистів. Користуючись невдоволенням населення, ті активно пропагують боротьбу проти держави замість боротьби за соціяльні права. Такої підміни понять не допустять патріоти, що об'єдналися заради великої мети ‒ очищення влади від ненажерливих корупціонерів, а вулиць країни ‒ від недобитих сепаратистів", ‒ наголосив очільник Миколаївської обласної організації ВО "Свобода" Демид Губський.

Прес-служба Миколаївської обласної організації ВО "Свобода"