ВО "Свобода"

ENG

14 березня 2017
У Миколаєві відзначили День добровольця і виступили проти злочинних дій влади щодо блокадників
У Миколаєві відзначили День добровольця і виступили проти злочинних дій влади щодо блокадників

14 березня 2017 року патріотична громада Миколаєва зібралася на місці миколаївського Майдану, де було вшановано бійців-добровольців, що захищали та захищають нашу державу від московської агресії.

Під час заходу активісти продемонстрували відеоролики про загиблих добровольців з Миколаєва та инших областей. Очільники місцевих націоналістичних організацій та патріоти, волонтери й військовослужбовці мали змогу виступити та поділитися думками щодо ситуації, яка склалася в країні.

Очільник Миколаївської обласної організації ВО "Свобода" Демид Губський у своїй промові повідомив, що націоналісти з усієї України ініціюють скликання позачергових сесій місцевих рад через напад силовиків на учасників блокади торгівлі на крові й зазначив, що аналогічні процеси відбуваються у тих містах Миколаївської області, де ВО "Свобода" представлена у місцевих радах. Окрім того, він озвучив спільну позицію націоналістів Миколаївщини щодо неприпустимости переслідування активістів й необхідности ухвалення свободівського законопроєкту про заборону торгівлі із окупованими територіями. Зібрання одностайно підтримало таку позицію й ухвалило рішення щодо подальшої боротьби проти свавілля влади, що догоджає олігархам, нехтуючи інтересами народу.

"Своїми неприхованими жадібними, безпринципними діями прислужники олігархів довели громаду до необхідности самостійно блокувати торгівлю з окупантом, а потім не посоромилися напередодні Дня добровольця калічити та затримувати активістів та, власне, добровольців. Вони геть подуріли, якщо вважають, що українці таке пробачать. Ця влада повторює помилки Януковича, а кінець її буде ще гірший за той", ‒ переконаний Демид Губський.

Прес-служба Миколаївської обласної організації ВО "Свобода"