ВО "Свобода"

ENG

9 березня 2017
Націоналісти Миколаївщини відзначили деннь народження Кобзаря
Націоналісти Миколаївщини відзначили деннь народження Кобзаря

9 березня 2017 року націоналісти Миколаївщини відзначили день народження Пророка української нації. Урочисті заходи свободівці провели в низі районів краю та безпосередньо в обласному центрі.

У Миколаєві патріотична громада традиційно зібралася біля пам'ятника Тарасові Шевченку, аби вшанувати його велику історичну постать. Знаково, що представники влади, попри завчасно анонсований націоналістами захід, провели окреме віче.

Під час вшанування миколаївці спілкувалися переважно на тему схожости проблем, що висвітлював у своїх творах Шевченко, та негараздів сьогодення. Крім того, декламували вірші Кобзаря та його послідовників. Так, звертаючись до громади, голова Миколаївської міської організації ВО "Свобода" Ольга Колеснік зачитала вірш видатного поета Миколаївщини Миколи Вінграновського.

Аналогічні заходи відбулися в більшості районних центрів Миколаївщини, а у Первомайську за ініціятиви свободівців відбулася раптівка. Звертаючись до побратимів, очільник Первомайської районної організації ВО "Свобода", депутат Первомайської міської ради Михайло Медведчук наголосив: "Наш обов'язок як патріотів, як державників ‒ вивчати рядки з віршів Кобзаря, бо саме вони допоможуть українській нації знайти шлях до здобуття великої держави".

Прес-служба Миколаївської обласної організації ВО "Свобода"