ВО "Свобода"

ENG

25 лютого 2017
У Первомайську на закладах культури та біля міської ради майорітимуть бандерівські прапори
У Первомайську на закладах культури та біля міської ради майорітимуть бандерівські прапори

25 лютого 2017 року депутат-свободівець Первомайської міської ради Євген Шарій на розгляд депутатів вніс спільну пропозицію націоналістів, у якій пропонувалося біля будівель закладів культури та міської ради вивісити червоно-чорні прапори.

Напередодні місцеві учасники російсько-української війни перед відправкою на передову розмістили на Будинку культури червоно-чорний прапор, що не давало спокою представникам п'ятої колони. В різний спосіб намагаючись позбавити міста цього революційного символу, вони створили такий резонанс, що "переграли самі себе". На противагу спробам реваншистів протистояти відродженню незламного українського духу, первомайські націоналісти сформували спільну позицію, озвучену на сесії міської ради головою Первомайської міської організації ВО "Свобода" Євгеном Шарієм: прапор українських визвольних змагань має бути встановлений не лише на цій будівлі, а у на всіх закладах культури міста, а також біля приміщення міської ради поруч із державним прапором та прапором Первомайська. Цю пропозицію було ухвалено.

"Ця маленька перемога ‒ перший плід спільної діяльности націоналістів різних організацій. Разом ми здатні на переконливі та доленосні для міста та країни рішення", ‒ зауважив Євген Шарій.

Прес-служба Миколаївської обласної організації ВО "Свобода"