ВО "Свобода"

ENG

18 лютого 2017
У Миколаєві нетверезий громадянин скоїв напад на агітаційний намет "Свободи"
У Миколаєві нетверезий громадянин скоїв напад на агітаційний намет "Свободи"

18 лютого 2017 року перехожий, від якого відчувався виразний запах алкоголю, вигукуючи сепаратистські тези, вдарив пенсіонерку, яка поширювала газети ВО "Свобода".

Небайдужі перехожі відстежили нападника й вказали на нього полісменам. Його було затримано та доставлено до Заводського відділу поліції. За світлинами, поширеними свободівцями у соцмережах, сусіди зловмисника впізнали його та поділилися характеристикою. Нападник ‒ Андрій Клок, 1969 року народження, зловживає алкоголем та має психічні розлади.

Потерпіла, членкиня Миколаївського обласного комітету Наталія Грудиніна, повідомила, що раніше дебошир неодноразово підходив до агітаторів та зав'язував ідеологічні суперечки, висловлюючи сподівання на прихід російської армії на терени Миколаївщини.

Наразі за даним фактом триває розслідування.

"Патріоти Миколаєва контролюватимуть перебіг розгляду даного інциденту. У квітні 2014 року ми вже задемонстрували безперспективність проявів агресії з боку прибічників "русскава міра" у Миколаєві, ліквідувавши табір "антимайдану", і відродитися цьому явищу не дозволимо", ‒ прокоментувала голова Миколаївської міської організації ВО "Свобода" Ольга Колеснік.

Прес-служба Миколаївської обласної організації ВО "Свобода"