ВО "Свобода"

ENG

14 лютого 2017
Миколаївські свободівці доправили чергову допомогу на передову
Миколаївські свободівці доправили чергову допомогу на передову

Активісти Миколаївської "Свободи" вчергове відвідали побратимів на передовій, поблизу селища Кримське, що на Луганщині. Патріоти передали бійцям "Легіону Свободи" інструменти, продукти та запчастини до техніки.

Придбати необхідне допомогли миколаївські волонтери ‒ свободівці Геннадій Федюшин та Ольга Колеснік, майор Національної гвардії у відставці Сергій Якубович, волонтер Георгій Павлов та небайдужі миколаївці, які долучилися до збору коштів під час заходу зі вшанування героїв Крут.

Також націоналісти пригостили бійців соковитими шашликами, які під час нічного чергування на бойових позиціях для них посмажив очільник Миколаївської обласної "Свободи" Демид Губський.

Патріоти з півдня провели із побратимами кілька діб і повернулися додому разом з в.о. командира взводу з Миколаєва, що отримав довгоочікувану відпустку, перед тим доправивши йому на заміну побратима з Одеси.

"Якби нинішня влада мала політичну волю настільки ж потужну, як оптимізм і рішучість наших бійців, війна завершилась би у лічені тижні перемогою над окупантом", ‒ висловив переконання Демид Губський.

Прес-служба Миколаївської обласної організації ВО "Свобода"