ВО "Свобода"

ENG

24 грудня 2016
Первомайські депутати-свободівці прозвітували про рік діяльности
Первомайські депутати-свободівці прозвітували про рік діяльности

24 грудня 2016 року в місті Первомайськ Миколаївської области відбулася урочиста конференція, присвячена 25-річчю ВО "Свобода". Під час заходу свободівці також прозвітували про рік депутатської роботи.

Націоналісти розпочали захід із поіменного згадування свободівців - Героїв Небесної сотні та побратимів, загиблих у російсько-українській війні. Впродовж заходу свободівці виступали зі спогадами про історію міської організації, ділилися враженнями щодо подій минулих часів.

Депутати Первомайської міської ради Євген Шарій та Михайло Медведчук прозвітували перед зібранням про свою роботу та поділилися планами на майбутнє, закликавши активно долучатися та підтримувати їх ініціативи.

"Місцеві можновладці, що звикли щоразу пробиратися до міської ради під різними прапорами, досі не можуть оговтатися від того, що тепер їх свавіллю й тотальному "дерибану" б'юджетних коштів перешкоджають націоналісти. Впродовж 2016 року ми успішно викривали їх схеми та не допускали призначень одіозних колишніх "регіоналів" на "хлібні" посади. Вичерпавши весь свій арсенал у боротьбі із нами - від залякувань до поливання брудом через підконтрольні ЗМІ - вони мають визнати: епоха місцевої клептократії добігає кінця", - наголосив очільник Первомайської "Свободи" Євген Шарій.

Прес-служба Миколаївської обласної організації ВО "Свобода"