ВО "Свобода"

ENG

4 квітня 2015
Демид Губський: Кожного сепаратиста слід притягнути до кримінальної відповідальності
Демид Губський: Кожного сепаратиста слід притягнути до кримінальної відповідальності

4 квітня 2015 року голова Миколаївської обласної організації ВО "Свобода" Демид Губський звернувся до управління СБУ в Миколаївській області з проханням перевірити причетність підполковника міліції Сергія Дяченка до сепаратизму.

Так, в місцевих ЗМІ з'явилася інформація, що в. о. начальника Центрального районного відділу міліції було призначено підполковника міліції Сергія Дяченка, який під час анексії Криму намагався працевлаштуватися в правоохоронні органи Росії.

Очільник Миколаївської обласної організації ВО "Свобода" Демид Губський подав звернення до начальника управління СБУ в Миколаївській області з проханням перевірити подану інформацію.

"Саме завдяки бездіяльності місцевих правоохоронців рік тому Крим було загарбано московськими окупантами. Та зрозумівши, що в Росії зрадники теж нікому не потрібні, вони намагаються повернутися до України. Але хіба можливо довіряти тим, хто вже зрадив свою Батьківщину ‒ однозначно ні. Кожного сепаратиста слід притягнути до кримінальної відповідальности", ‒ наголосив свободівець.

Прес-служба Миколаївської обласної організації ВО "Свобода"