ВО "Свобода"

ENG

20 березня 2015
Олексій Срібняк: Лише спільними зусиллями переможемо московського окупанта
Олексій Срібняк: Лише спільними зусиллями переможемо московського окупанта

Активіст Миколаївської міської організації ВО "Свобода" Олексій Срібняк з перших днів російської окупації постійно займається волонтерством. У повсякденному житті друг Олексій є висококваліфікованим спеціялістом, лікарем-стоматологом. Ще в березні минулого року на початку російсько-української війни прийшов добровольцем до військкомату й мав бажання захищати Батьківщину від окупанта. Проте побратима залишили в місті та закріпили за Миколаївським госпіталем на випадок оголошення в країні воєнного стану.

Саме тому свободівець почав активно займатися волонтерством. "Звісно хотілося боронити рідну землю на передовій, але оскільки обставини складаються инакше, то вважаю за обов'язок допомагати нашим солдатам усім необхідним. Кожен, хто не перебуває на передовій, має визначити для себе сам, чим він може допомогти українському воякові та долучатися до волонтерської діяльности. Лише спільними зусиллями ми переможемо московського окупанта та відвоюємо загарбані території", - зазначає Олексій Срібняк.

Економічна ситуація в країні дійсно є надскладною для пересічного українця. Проте націоналіст переконаний, що, незважаючи ні на що, кожен здатен знайти, як оптимально допомогти українській армії: "Стан української економіки впливає на заробіток та витрати кожного. Багато чого хотілося б купити для власних потреб. Але, як-то кажуть, війна зараз у пріоритеті, тому кожну вільну копійку витрачаю на фронт", ‒ повідомив про свої принципи націоналіст.

Завдяки знайомим та соцмережам свободівець знаходить тих, кому терміново потрібна допомога, і робить все можливе, аби хоч частково забезпечити потреби українського солдата. Друг Олексій не записує кому саме допомагає й не робить фотозвітів, тому що не вважає це головним. Найважливішим є те, що гроші було використано за призначенням. "Сьогодні потреби українських військових бувають різноманітні: для когось замовляємо медикаменти, комусь необхідна форма, термобілизна й инший одяг, або ж спорядження чи продукти харчування. Час від часу перераховую гроші тим, хто потребує тривалого й складного лікування. Для мене не є важливим, звідки цей боєць, з якого батальйону чи частини. Головне, що мої кошти пішли на корисну та потрібну справу", - впевнений побратим.

Свободівець переконаний, що тільки сумлінною працею кожного громадянина зможемо досягти миру та спокою в країні: "Якщо кожен докладе максимум своїх зусиль, то найближчим часом здолаємо окупантів. Сьогодні маємо працювати тільки на перемогу".

Прес-служба Миколаївської обласної організації ВО "Свобода"