ВО "Свобода"

ENG

18 березня 2015
Демид Губський: Якщо не давати відсіч знахабнілим водіям маршруток ‒ їхнє свавілля не знатиме меж!
Демид Губський: Якщо не давати відсіч знахабнілим водіям маршруток ‒ їхнє свавілля не знатиме меж!

18 березня 2015 року голова Миколаївської обласної організації ВО "Свобода" отримав відповідь від міськвиконкому на своє звернення щодо фактів хамського ставлення водіїв маршруток до пасажирів. Тож, за некоректну поведінку водію оголошено догану, а касира маршрутного таксі звільнено з роботи.

Нагадаємо, що в січні 2015 року свободівець став свідком некоректної поведінки водія та касира одного маршрутних таксі. З відповідною заявою він звернувся до Миколаївського міськвиконкому з вимогою втрутитися в ситуацію. Звернення було розглянуто, відтак за некоректну поведінку водію оголошено догану та попереджено про його звільнення у разі надходження повторних скарг громадян, а касира маршрутного таксі звільнено з роботи.

Демид Губський переконаний, що потрібно контролювати якість перевезення пасажирів та стежити за поведінкою водіїв. "Якщо не давати відсіч знахабнілим водіям маршруток, то їхнє свавілля не знатиме меж. Вони вимагають постійно збільшення тарифів, але систематично не виконують свої обов'язки перед пасажирами. Миколаївці не будуть терпіти хамство й нецензурну лайку від тих, кому вони ж і платять гроші!", ‒ зазначив свободівець.

Прес-служба Миколаївської обласної організації ВО "Свобода"