ВО "Свобода"

ENG

9 березня 2015
Андрій Іллєнко: Останні події підтверджують, що Миколаївщина завжди належала до проукраїнських областей
Андрій Іллєнко: Останні події підтверджують, що Миколаївщина завжди належала до проукраїнських областей

9 березня 2015 року Андрій Іллєнко зустрівся з активом Миколаївської обласної організації ВО "Свобода". Народний депутат України обговорив політичну ситуацію в країні та окреслив подальшу діяльність осередку.

Андрій Іллєнко є куратором південних областей від політичної партії ВО "Свобода", і саме тому приїхав на Миколаївщину, аби поспілкуватися з активом обласної організації націоналістів, відповісти на важливі питання щодо політичної ситуації в країні та визначити плани осередку на майбутнє.

Свободівець наголосив, що упродовж багатьох років Миколаївщину вважали "біло-блакитним" регіоном, але всупереч такому упередженому ставленню миколаївці не допустили приходу сепаратистів рік тому. "Останні події підтверджують, що Миколаївщина завжди належала до проукраїнських областей. Південь завжди був і буде українським, але, на жаль, те штучне інформаційне тло, яке створювало проросійську істерію, робило свою справу. І дуже важливо, що зокрема силами місцевих свободівців, вдалося переломити та перемогти ці настрої. Тепер якщо в Миколаєві десь і залишилися представники антиукраїнських ідей, то вони сидять десь глибоко у підпіллі", - зазначив Андрій Іллєнко.

Але на думку побратима сьогоднішня політика влади може призвести до чергової загрози реваншизму, зокрема на території Миколаївської области: "Загроза реваншу більш ніж актуальна, зокрема на теренах Миколаївщини. Сьогоднішня політика влади робить все для прискорення цього реваншу ‒ відсутність реальних реформ, люстрації, десепаратизації, повністю антинародна соціяльно-економічна політика. Все це призводить лише до повного краху, що може викликати спроби розхитати ситуацію знов. Тому ми маємо бути готовими дати відсіч будь-яким антиукраїнським діям".

Також Андрій Іллєнко підкреслив, що буде допомагати Миколаївській обласній організації ВО "Свобода", аби досягти максимальних результатів у діяльності осередку.

Прес-служба Миколаївської обласної організації ВО "Свобода"