ВО "Свобода"

ENG

5 лютого 2016
Демид Губський вимагає справедливого суду щодо миколаївських сепаратистів
Демид Губський вимагає справедливого суду щодо миколаївських сепаратистів

5 лютого 2016 року очільник Миколаївської обласної організації ВО "Свобода" Демид Губський звернувся до голови Миколаївської ОДА із закликом проявити політичну волю та висловити чітку позицію щодо миколаївських сепаратистів.

Зважаючи на рішення судді Корабельного районного суду Андрія Федорченка, який прагне звільнити одіозних сепаратистів Сєдуна, Стаднійчука та Вигорницького, патріотична громада Миколаєва закликає очільника Миколаївської ОДА Вадима Мерікова задіяти всі можливі механізми заради встановлення справедливости в цьому питанні. Як відомо, слідством встановлено факти закидання фарбою щитів із зображенням бійців "Легіону Свободи", спаплюження державного прапору та инші дії, спрямовані на розпалювання ворожнечі всередині суспільства.

Демид Губський переконаний, що, залишаючи сепаратистів без належного покарання, не можна уникнути повторення їхніх злочинних дій. "Загальновідомий факт, що безкарність породжує свавілля. Якщо сьогодні сепаратистів Сєдуна, Стаднійчука та Вигорницького не буде покарано, то незабаром вони можуть повернутися до злочинної діяльности на Миколаївщині. Не виключено, що вони приєднаються до терористів на сході України й у складі їхніх формувань зазіхатимуть на українську державність", - наголошує націоналіст.

Прес-служба Миколаївської обласної організації ВО "Свобода"